Novinky

Novinky a aktuality

17. 5. 2021 / Wearable terminál WT6300 

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s novým terminálem WT6300. Inovovaný terminál, vycházející z oblíbeného modelu WT6000, nabízí větší paměť, lepší výkon, nižší hmotnost a vylepšenou konstrukci pro maximální pohodlí pracovníků.   

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Odolnost

WT6300 byl vyroben pro každodenní práci v náročném prostředí. Krytí IP65 a sklo Gorilla Glass zaručí odolnost proti prachu, vodě, nárazům a následnému rozbití displeje.  Navíc zvládne i časté čištění dezinfekčními prostředky, což je v této době nevyhnutelné.

Použití v mrazírenském prostředí

WT6300 je jediný terminál ve své třídě dimenzovaný na použití v mrazáku při teplotě -30° C. Vydrží i pád v celém teplotním rozsahu, to je velmi důležité právě při nízkých teplotách, kdy se plasty stávají velmi křehkými a rozbitelnými.

Displej

Displej automaticky detekuje, zda pracovníci nosí rukavice a podle potřeby upraví citlivost dotyku. Zároveň funguje i když je mokrý.

Klávesnice

Na rozdíl od předchozího modelu nabízí WT6300 možnost připojení klávesnice, což usnadňuje migraci na Android. A protože není potřeba zobrazovat klávesnici na displeji, nabízí se možnost zobrazení více informací na displeji.

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Baterie 

Standardní baterie i baterie s rozšířenou kapacitou jsou vyměnitelné za provozu. Můžete ji vyměnit během plnění objednávky, a to bez nutnosti ukončení aplikace.

Bluetooth a NFC

WT6300 podporuje Bluetooth Class 1 pro připojení k periferním zařízením až do vzdálenosti 100 metrů. Integrované NFC umožňuje bezproblémové spárování s jiným zařízením pomocí jediného kliknutí.

Konstrukce

Špičková ergonomie, nízká hmotnost a rozměry zajistí pracovníkům maximální pohodlí a minimalizují únavu.

Podpora prodeje 

Model WT6300 má 10letý životní cyklus. Zařízení bude možno zakoupit po dobu 5 let a dalších 5 let bude zajištěn servis. Během této doby získáte aktualizace OS a zabezpečení pomocí LifeGuard pro Android. 

Příslušenství

Společnost Zebra Technologies zaručuje zpětnou kompatibilitu s příslušenstvím WT6000. Můžete použít příslušenství, které již vlastníte – baterie, cradle, čtečky na prst, sluchátkové soupravy, zdroje, kabely a jiné. 

21. 4. 2021 / Nová funkce RFID u tiskárny CT4-LX!

Vážení zákazníci

jsme rádi, že vám můžeme oznámit uvedení nové funkce HF / NFC RFID u tiskárny SATO CT4-LX. HF model, který je již k dispozici v modelu UHF se SATO RF, nyní nabízí spolehlivé čtení na krátké vzdálenosti. Řešení SATO RFID můžete tisknout text a čárové kódy na povrch štítků a současně průběžně kódovat data do RFID tagu. Tiskárna je také schopna před tiskem ověřit správnou funkci štítků RFID tagu. Tiskárna CT4-LX je kompaktní velikosti a je dokonalou kombinací kompaktních rozměrů a vysokého výkonu.

Video

METODA TISKU TTR/TD
ROZLIŠENÍ TISKU 203 dpi 305 dpi
ŠÍŘKA TISKU 4 “ (104 mm)
RYCHLOST TISKU (MAX) Až 8 ips – 203 mm / s

Čtěte a kódujte štítky RFID v pásmech UHF a HF
UHF – ISO / IEC 18000-63
HF – ISO / IEC 15693 a ISO / IEC 14443 typ A

6. 4. 2021 / Všestranná čtečka čárových kódů CS6080

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s novinkou – všestrannou čtečkou řady CS6080, která se přizpůsobí jakékoli pracovní aplikaci

Jaké jsou přednosti této čtečky?

Variabilita

Kabelová, bezdrátová, ruční nebo tzv. hands-free čtečka čárových kódů? Model CS6080 nabízí vše, co potřebujete. Čtečky z řady CS6080 se dají snadno měnit a přepnout do Vámi požadovaného režimu. Jednoduše vyměňte baterii nebo kabelový USB převodník.

Čtecí vlastnosti

Čtečka s vysokým rozlišením a technologií PRZM Intelligent Imaging poskytuje bezkonkurenční čtecí výkon-včetně špatně vytištěných, poškozených a špinavých kódů. Zároveň dokáže číst kódy ze slabě osvětleného displeje mobilních zařízení.

Odolnost

Tato čtečka čárových kódů má prvotřídní design, ale zároveň nejlepší krytí ve své třídě-IP65. CS6080 je odolná proti prachu, vodě a vydrží pád z 1,5m.

Příslušenství 

 • USB převodník (pro změnu bezdrátové čtečky na kabelovou)
 • Baterie (pro změnu kabelové čtečky na bezdrátovou)
 • Intellistand pro plynulé přepínání mezi ručním a prezentačním režimem
 • Šňůrka na krk se silikonovým chráničem
 • 1- slotový cradle a 4-slotový cradle
 • 4-slotová nabíječka baterií
 • Náhradní baterie pro nepřetržitý provoz

Jaké jsou další přednosti této čtečky?

Výdrž baterie 

Plně nabitá baterie poskytuje 18 hodin provozu. Navíc jde baterii snadno vyměnit bez nutnosti speciálního nářadí. Tato čtečka zároveň disponuje měřičem baterie, díky kterému máte neustálý přehled o stavu baterie.

Dosah

CS6080 je certifikované zařízení Bluetooth 5.0 a uživatelé se mohou pohybovat od hostitelského zařízení až do vzdálenosti 100 metrů.

DataCapture DNA

Jedná se o unikátní sbírku nástrojů s přidanou hodnotou, které usnadňují nasazení a správu Vašich zařízení.

Programovatelné tlačítko

Programovatelné tlačítko, kterým lze přepínat dvě hostitelské aplikace. 

Kde najdou tyto čtečky své uplatnění?

 • Jako součást samoobslužných kiosků
 • V maloobchodě
 • Ve výrobě
 • Při doručování balíků
 • Při inventurách

8. 3. 2021 / Zebra PDA TC21-HC a TC26-HC

Technologicky špičková PDA určená pro zdravotnickou péči

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nová PDA TC21-HC a TC26-HC. Jedná se o cenově dostupná zařízení, která jsou určená do sektoru jakékoliv zdravotnické péče.

Příklady využití:

 • Kliničtí pracovníci: sestry, lékaři
 • Nekliničtí pracovníci: pečovatelé v domovech, ošetřovatelé, technici, úklidové a potravinové služby 

Vlastnosti a výhody: 

Efektivní cena a nová úroveň funkcí: 

 • K dispozici jsou WiFi (TC21-HC) a WiFi/GSM (TC26-HC) modely, které propojují pracovníky, ať už jsou kdekoliv
 • Moderní design je připravený na dezinfekci. Plasty na PDA vydrží běžné čištění s více než 30 dezinfekčními prostředky (Zebra uveřejnila seznam schválených dezinfekčních prostředků)
 • Velký 5″ HD dotykový displej, jehož velkou předností je, že reaguje na dotyk v rukavicích
 • Nepřetržitý výkon s vyměnitelnými bateriemi
 • Android 10 a pokročilý SD660 procesor poskytují výkon srovnatelný se stolním počítačem

Vlastnosti a výhody: 

Kompletní nabídka bezkonkurenčních funkcí: 

 • Dostupná funkcionalita vysílačky s volitelnou technologií Workforce Connect Push-to-Talk Express
 • Levné předplatné pro poskytnutí instantního PTT přes WiFi a mobilní data s Workforce Connect PTT Pro
 • Plně vybavená funkcionalita mobilního PBX handsetu s volitelným Workforce Connect Voice
 • Přední kamera pro video hovory
 • Tlačítko Healthcare Alert pro rychlou odezvu v případě pohotovosti

Další rozšiřující funkce:

Zachyťte vždy každý čárový kód

Kamera s vysokým rozlišením a nejlepší dekódovací algoritmy své třídy od společnosti Zebra jsou ideální pro skenování čárových kódů (zadní 13MP, přední 5MP). Vyberte SE4100 skenovací engine pro lékaře, kteří běžně skenují čárové kódy.

Až 6 let bezpečnostní podpory

LifeGuard pro Android poskytuje bezpečnostní aktualizace po dobu až 6 let: zařízení mohou být aktualizována přes síť s podporovaným systémem EMM vašeho zákazníka (poskytnuto se všemi Zebra OneCare Support Service smlouvami)

9. 2. 2021 / Mobilní terminály ZEBRA TC52x/57x

Společnost Zebra nedávno uvedla na trh nový mobilní terminál TC52x-HC. Toto inovativní podnikové řešení bylo účelově vytvořeno pro pracovní postupy lékařů s cílem zvýšení přesnosti a kvality péče o pacienty a zvýšení produktivity zaměstnanců a vylepšení jejich spolupráce.

Baterie vyměnitelná za provozu udržuje zdravotnické pracovníky v non-stop provozu, mohou snadno vyměnit baterii, aniž by vypínali své zařízení. A s plasty odolávajícími dezinfekci a podporou jednotného přihlášení, je TC52x-HC ideálně vhodný ke sdílení – směnu za směnou.

S terminály ZEBRA TC52x-HC pomůžete svým pracujícím kolegům ve zdravotnickém prostředí zpřístupnit funkce, které potřebují k poskytování péče nejvyšší kvality.

Odkaz na video

Stránky výrobce odkaz

5. 1. 2021 / NOVINKA – SATO CL6NX Plus

Vážení zákazníci a partneři,

světový výrobce tiskáren SATO avizuje nástup nové tiskárny SATO CL6NX Plus, což je nejlepší řešení termotransfer a TD tisku ve své třídě, které má uživatelům poskytnout vylepšené funkce. SATO vytvořilo CL6NX Plus, aby poskytlo podnikům (výrobcům) služby na místě, které potřebují k výraznému zvýšení jejich efektivity. Inovativní tiskárna etiket představuje špičkový vývoj průmyslových termálních tiskáren SATO a má řadu praktických výhod. Díky zavedení inteligentní tiskové hlavy, SATO RFID, (SRA) a vyšší přesnosti tisku je tiskárna CL6NX Plus skutečně špičkovým etiketovacím řešením. Vedle tohoto uvedení na trh SATO oznámilo, že jeho inovativní řada CLNX Plus nyní může využívat 4 “ i 6″ k podpoře nového protokolu 802.1x pro zabezpečovací protokol LAN, možnost DHCP 81, což je činí adaptabilnějšími pro širokou škálu prostředí.

Oficiální datum spuštění je 26. ledna 2021

„CL6NX Plus představuje obrovský krok vpřed ve velkoformátovém tisku s vysokým rozlišením.“

ZPŮSOB TISKU: TTR + TD ROZLIŠENÍ TISKU: 203 dpi (8 bodů/mm) 305 dpi (12 bodů/mm) ŠÍŘKA TISKU: max: 152 mm (5,99 “) RYCHLOST TISKU: až 10 ips (254 mm/s)

30. 11. 2020 / Mobilní terminály MC2200 a MC2700

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nové, cenově dostupné, mobilní terminály MC2200/MC2700, které jsou vhodné pro malé a střední podniky. Poskytují hardwarové a softwarové funkce, které vaši klienti potřebují, aniž by museli dělat kompromisy.

Jaké jsou přednosti těchto mobilních terminálů?


Kombinovaný WiFi/GSM model
Maximální výkon díky operačnímu systému Android 10, který zajistí bezproblémový a rychlý chod aplikací. Terminál zachytí jakýkoliv 1D a 2D kód. Poradí si s poškozenými či špatně vytištěnými kódy. Terminály jsou s HW klávesnicí s 34 tlačítky. 

Průmyslový design
Prvotřídní průmyslový design v lehkém provedení, které je o 20% lehčí, než konkurenční zařízení ve stejné třídě. Terminál je odolný vůči vodě, prachu, sněhu, horku i mrazu a zvládne opakované pády z výšky až 1,5 m.

Nasazovací rukojeť 
Pro náročnější skenování je možné k terminálům přidat rukojeť a vytvořit tzv. pistolový/gun terminál pro lepší ergonomii skenování. 

Volitelné funkce
NFC a kamera 13MP

Doba cyklu baterie
V nabídce je standardní baterie a baterie s rozšířenou kapacitou pro 2x až 3x delší pracovní cykly.

Zdarma Mobility DNA Professional 
Ihned po vybalení bude mít zákazník k dispozici šest nástrojů Mobility DNA: Mobility Extensions (Mx); StageNow; Enterprise Home Screen; DataWedge; Device Diagnostics; EMDK

Volitelná Mobility DNA Enterprise licence
Možnost přidání volitelné licence Mobility DNA Enterprise, která je vhodná pro větší společnosti, jelikož poskytuje výkonné nástroje pro zvýšení produktivity a velmi zjednoduší správu zařízení.  Můžete získat se slevou jeden z těchto nástrojů Mobility DNA Enterprise:

Zebra Terminal Emulation Lite – umožňuje stávajícím aplikacím TE na zelené obrazovce běžet „tak jak jsou“ aniž by bylo vyžadováno kódování.

Enterprise Browser – umožňuje snadné vytváření kvalitních webových aplikací, které integrují všechny funkce zařízení MC2200/MC2700.

26. 10. 2020 / Mobilní tiskárny Zebra ZQ500/600

Série mobilních tiskáren ZQ600 

Mobilní tiskárny řady ZQ600 jsou ideální tam, kde potřebujete tisknout štítky, účtenky apod. při maximální produktivitě a preferujete jednoduchost ovládání tiskárny. Tato série nabízí tři modely s různou šíří tisku:
ZQ630 – 4″ model (dostupný i v RFID verzi)
ZQ620 – 3″ model
ZQ610 – 2″ model  

Video

Série ZQ600 – klíčové vlastnosti:

Lepší bezdrátová konektivita

S 802.11ac a průmyslovým standardem 802.11r nabízí série ZQ600 aktuální wi-fi bezdrátové technologie.

Barevný displej s vysokým rozlišením

Série ZQ600 nabízí vylepšený uživatelský prožitek s barevným displejem, jasnými ikonami a intuitivními upozorněními.

Lepší výdrž baterie a technologie řízení spotřeby

Vysokokapacitní PowerPrecision+ baterie (větší kapacita o 33%) umožňuje pracovníkům zvládnout více práce na jedno nabití a je jednodušší na správu. Patentovaná technologie Power Smart Print redukuje spotřebu o 20 – 30 %. Režim spánku s funkcí okamžitého probuzení přes Wi-Fi a Bluetooth snižuje spotřebu tiskárny při nepoužívání.

Větší paměťová stopa

Dostatek paměti pro podporu rozšíření firmware pro nadcházející roky.

Zabezpečená připojení

S Print DNA PrintSecure mohou zákazníci počítat se zabezpečenými připojeními pro ochranu dat a síťové infrastruktury.

Série mobilních tiskáren ZQ500 

Odolná série mobilních tiskáren ZQ500 zahrnuje modely Zebra ZQ511 a ZQ521, které jsou dostupné ve standardní verzi, RFID nebo linerless. Jedná se nejodolnější mobilní tiskárny na trhu. Jsou zkonstruovány a certifikovány pro odolnost vůči pádům, prachu, tekutinám, přírodním extrémům a dalším scénářům typických pro mobilní pracoviště.

Série ZQ500 – klíčové vlastnosti:

RFID modely 

Tiskněte a kódujte  RFID etikety na cestách s 3″ tiskárnou ZQ511 nebo 4″ tiskárnou ZQ521.

Nadstandardní kvalita tisku 

Nová tisková hlava a tiskový mechanismus produkují účtenky a štítky ve vysoké ostrosti tisku.

Svižnější práce

Nový procesor a přidaná paměť umožnuj zákazníkům tisknout rychleji a uschovávat více dat. Většímu výkonu napomáhá také větší kapacita baterie a technologie Power Smart Print. 

Lepší zabezpečení

Real Time Clock (RTC) umožňují použití certifikátů s časovým razítkem pro zabezpečená WLAN připojení. ZQ511 a ZQ521 jsou Link-OS tiskárny, díky tomu můžete využít také PrintSecure.

Dvouletá záruka 

Mějte klid na duši se standardní dvouletou zárukou.

6. 10. 2020 / Tablety Zebra ET51 a ET56

S ET51/ET56 získávají uživatelé elegantní design spotřebitelského tabletu, zatímco zaměstnavatel průmyslovou odolnost, možnost sběru dat a velký výběr příslušenství, díky čemuž je možno vytvořit perfektní řešení přesně podle potřeb. Díky operačnímu systému Android je možné okamžité nasazení a minimální požadavky na zaškolení. K dispozici je Zebra Mobility DNA, která poskytuje mnoho vysoce cenných nástrojů, které zvyšují výkon, jednoduchost použití, bezpečnost a zjednodušují správu. Veškeré dostupné příslušenství dělá z  kompaktního 8,4″  a většího 10,1″ modelu zařízení, které je jednoduché na nošení i na péči buď přímo v provozovně nebo mimo ní. 

Zkonstruováno pro každodenní provoz

Odolné a připravené pro použití uvnitř i venku

Tyto tablety jsou vyrobeny, aby odolaly nejrůznějším externím vlivům – pádům, dešti, sněhu, extrémním teplotám, rozlitým tekutinám a mnohem víc. Corning Gorilla Glass displej poskytuje ochranu proti škrábancům a rozbití jedné z nejvíce zranitelných částí jakéhokoliv tabletu.

Zvolte správnou velikost displeje

U ET51 a ET56 jsou na výběr dvě velikosti displeje a to 8,4″ model, který je vhodný tam, kde je důležitá váha a velikost displeje a 10,1″ model, který je ideální pro aplikace s větším množství informací, které je potřeba zobrazovat. 

Pokročilá dotyková technologie

Dotyková obrazovka reaguje na dotek prstu nebo stylusu pro větší přesnost, je možná i práce v rukavici. Předností je, že i když je displej mokrý, stále funguje ovládání dotykem.

Nejrychlejší bezdrátová připojení vně i mimo vaši provozovnu

2×2 Multi-User, Multiple Input, Multiple Output (MU-MIMO) umožňuje přístupovým bodům souběžnou komunikaci s několika zařízeními a přenáší zpracování z mobilních zařízení na přístupové body, čímž zvyšuje výdrž baterie. WorryFree WiFi poskytuje téměř okamžitou odezvu aplikací, bezkonkurenční možnosti  roamingu, výjimečnou kvalitu hlasu a diagnostiku sítě – vše, co potřebujete pro zvýšení produktivity pracovní síly a efektivity své WiFi sítě. Bluetooth 5.0 nabízí dvakrát vyšší rychlost a až čtyřikrát vyšší dosah za použití méně energie než verze 4.x. Mimo vaši provozovnu mohou  pracovníci získat rychlé a spolehlivé připojení s podporou LTE u modelu ET56..

Nekonečná výdrž baterie

Během směny jednoduše přidáte druhou vyměnitelnou baterii. Vnitřní baterie v ET51/E56 je vyměnitelná, kdykoliv potřebujete, čímž se prodlužuje životní cyklus tabletu, vaše návratnost investic a produktivita vaší pracovní síly je chráněna.

Pokročilý sběr dat

Pokročilé podnikové skenování a více

Rozšiřte tablet o přídavný skenovací engine SE4750 pro skenovaní 1D a 2D čárových kódů, dopisů A4/A5 dokumentů nebo můžete tablet spárovat s jakýmkoliv Zebra Bluetooth skenerem. Pokud potřebujete jen občasné skenování, tak Vám postačí integrovaná 13MP zadní kamera. 

Videohovory

Integrovaná 5MP přední kamera umožňuje vašim pracovníkům vyhledat okamžitou pomoc od vzdáleného experta, spolupracovníka či vedoucího.

Přizpůsobte svůj tablet díky příslušenství

Velké množství nabíjecích možností

Nabíjecí řešení, které může být na zdi nebo na vašem stole, umožňují nabíjení kdekoliv ve vaší provozovně. Unikátní ShareCradle systém šetří místo a náklady tím, že poskytuje společné výchozí místo pro nabíjení všech vašich Zebra mobilních terminálů a tabletů. Kolébky třetích stran umožňují nabíjení v autech, kamionech, vysokozdvižných vozících a dalších. Dokovací stanice pro samotný tablet nebo pro tablet v odolném rámečku nabízí tři USB porty, Ethernet a HDMI, díky čemuž můžete své ET51/ET56 využít jako plnohodnotné desktop řešení. 

Inovativní rozšiřitelná zadní strana a flexibilita při nošení

Jednoduše vyměňte standardní zadní kryt s baterií za rozšiřitelnou zadní stranu s rotujícím řemínkem nebo skenovacím enginem SE4750. Lze vybírat z řady rozšíření podle potřeb vašeho provozu. Jediné flexibilní příslušenství – Operations Case, poskytuje vašim pracovníkům tři možnosti nošení: na rameni, na těle nebo na pásku. Můžete také přidat řemínek na ruku skrze rozšířitelnou zadní stranu pro jednoruční nošení a používání. 

Jednoduchá správa a aktualizace systému

Doživotní zabezpečení pro Android 

S LifeGuardTM pro AndroidTM  dostanete bezpečnostní aktualizace, které potřebujete pro zabezpečení vašich Zebra Android zařízení každý den jejich provozu.

Jednoduché Android OS aktualizace

V případě zakoupení kontraktu Zebra OneCare Support získáváte zdarma LifeGuard Analytics pro snadné zobrazení všech dostupných Android aktualizací, jejich úrovní priorit a pro které zařízení je aktualizace dostupná. Můžete vzdáleně aktualizovat zařízení a v reálném čase sledovat stav těchto aktualizací. 

Proč využívat tablety ET51/ET56?

Přinášíme Vám 5 základních výhod:

1) Krása a síla

S ET51/ET56 získáte obojí. Tyto podnikové tablety jsou nejtenčí a nejlehčí z celé nabídky Zebra odolných tabletů. Uživatelé dostanou skvělý styl spotřebitelského tabletu zároveň s velkou odolností proti dešti, sněhu, prachu, extrémnímu teplu, teplotám pod nulou, pádům, rozlitým tekutinám a dokonce i mytí hadicí s plným proudem.

2) Vše, co potřebujete vidět

Verze 8,4″ je vhodná pro uživatele, kteří kladou důraz na váhu zařízení a okna jejich aplikací sedí právě na menší obrazovku. V případě náročnějších požadavků od zákazníka na počet zobrazovaných informací na displeji, je vhodnější verze 10,1″. Bez ohledu na to, jaká velikost obrazovky je vybrána, zákazník dostane vysoké rozlišení (až 2560×1600) a nejlepší jas ve své třídě pro čtení uvnitř nebo venku i za slunečného počasí.

3) Mobility DNA

Zebra Mobility DNA poskytuje klíčové vlastnosti, které žádný jiný konkurenční  produkt není schopen nabídnout – získáte vlastnosti, které zjednoduší vše od sběru dat až po správu zařízení. 

4) Pracovník, který nikdy nepotřebuje volno 

Jednoduše přidáte druhou vyměnitelnou baterii skrz zadní stranu a díky tomu nemusíte tablet ET51/ET56 nikdy odstraňovat z provozu z důvodu nabíjení. V případě dosažení životnosti vnitřní baterie, můžete tuto baterii vyměnit přímo na provozovně bez nutnosti zasílání tabletu do servisního centra či kupování nového tabletu. 

5) Příslušenství, které zvýší produktivitu vašich pracovníků

Vybírejte z širokého portfolia příslušenství a vytvořte pro svého zákazníka řešení přímo na míru jeho potřebám. Jednoduše nabídněte inovativní rozšiřitelnou zadní stranu, díky které rychle vyměníte druhou baterii, přidáte skener apod. Jedinečný ShareCradle systém poskytuje výchozí základnu, ze které můžete nabíjet všechny svoje Zebra mobilní počítače a tablety. Jedno flexibilní pouzdro poskytuje vašim pracovníkům tři „nositelné“ možnosti“.

7. 9. 2020 / ETIMAX – spotřební materiál pro tiskárny

Výběr kvalitního spotřebního materiálu je důležitý zejména pro zachování hladkého pracovního procesu. Proto společnost ETIMAX s.r.o. důrazně doporučuje certifikovaný originální spotřební materiál. Kvalitním spotřebním materiálem eliminujete řadu problémů, jako odlepování etiket, přerušení produktivity, snížení efektivity, zvýšení nákladů díky opětovným tiskům a seřizování tiskárny.

Nabízíme širkový výběr materiálů pro termální visačky a etikety s čárovými kódy, který vyhovuje prakticky všem aplikacím a rozpočtům.

 • Více než 100 předem testovaných materiálů pro visačky a etikety včetně papírových, syntetických, jednoduchých na odstranění, odolných vůči roztržení, pro obtížně štítkovatelné povrchy apod.
 • 450 položek produktů skladem k okamžité expedici
 • UL/cUL a CSA schválené materiály

RFID etikety

 • Rychlé RFID řešení pro testování a nasazení
 • 30 skladových položek
 • Nejnovější čipy
 • Vysoce výkonné inlays
 • Nejmodernější lis a RFID výrobní zařízení pro výrobu RFID řešení

Termo pásky – ribbon

 • Široká nabídka wax, wax/resin a resin pásek poskytující správnou výdrž materiálu pro přenos tepla pro požadavky dané aplikace
 • UL-certifikované wax/resin a resin pásky
 • Vysoce kvalitní podklad pásek předchází poškozování tiskové hlavy
 • Dostupné pro všechny průmyslové tiskárny

Náramky pro identifikaci nemocničních pacientů

 • Nabízíme široký sortiment odolných, direct print laser a thermal náramků.
 • Postavte se nešetrným dezinfekcím a udržte skenovací integritu pro celou dobu pacientova pobytu, díky našim náramkům.
 • Vhodné pro jakýkoliv typ pacienta či typ nemocničního oddělení.
 • Široké portfolio – od obecné populace pacientů, přes porody a novorozence po ambulantní služby a vše mezi tím, díky čemuž vždy najdete správnou shodu pro vaše potřeby.

Náramky určené na akce

 • Termálně tisknuté náramky s čárovými kódy usnadňují bezhotovostní transakce a zároveň snižují podvody se vstupenkami, zrychlují transakce a zlepšují prožitek každého účastníka.
 • Voděodolné a odolné vůči vyblednutí od opalovacího krému a UV paprsků.
 • Štěrbiny, na kterých lze poznat manipulaci s náramkem znemožňují hostům, aby si je mezi sebou předávali. 

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás