Novinky

Novinky a aktuality

5. 5. 2022 / Zebra představuje novinku WS50!

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s WS50, nejmenším all-in-one zařízením na světě s OS Android™, které kombinuje mobilní terminál s ring skenerem.

WS50 je všestranné zařízení s ergonomickým designem, které je nabízeno ve variantách „converged“ skener na hřbet ruky nebo na dva prsty a skener s umístěním na zápěstí.

Video

Klíčové vlastnosti WS50:

 • All-in-one – s WS50 potřebují pracovníci k zachycení a přístupu k datům pouze jedno zařízení místo hostitelského mobilního terminálu a ring skeneru.
 • Displej – 2“ plně barevný dotykový AMOLED displej s Gorilla Glass.
 • Podpora OS Android™ – tento průmyslový standardní mobilní operační systém poskytuje platformu pro budoucnost navrženou tak, aby se snadno přizpůsobila novým funkcím a budoucím technologiím.
 • Vynikající skenovací výkon – snímač SE4770 zaručuje vynikající výkon při zachycování dat. Uživatelé mohou naskenovat prakticky jakýkoliv čárový kód dokonce poškozený nebo špatně vytištěný.
 • Integrované audio – WS50 zlepšuje spolupráci a komunikaci napříč skladem nebo výrobou tím, že uživatelům poskytuje možnost okamžité hlasové komunikace pomocí vestavěného reproduktoru a mikrofonu.
 • Odolnost – díky krytí IP65 vydrží pád ze 4 stop na beton při provozní teplotě.

15. 2. 2022 / Cab Hermes Q4L(QL2)/ 300-2 – doporučujeme!

Průmyslová TTR tiskárna, max. rychlost tisku 300 mm/s, 300 dpi, průměr středu role etiket 76 mm, max. návin role etiket 205 mm, max. šířka tisku 105,7 mm, orientace mechaniky tiskárny levá, kit

Průmyslová termotransfer tiskárna čárového kódu pro automatické výrobní linky, 300 dpi (12 bodů/mm), tenká ochranná vrstva tiskové hlavy, max. rychlost tisku 300 mm/s, průměr středu role etiket 76 mm, max. návin role etiket 205 mm, max. šířka tisku 105,7 mm, orientace mechaniky tiskárny levá, může pracovat v libovolné pracovní poloze, tiskárna je určena pro provoz v režimu odlepování etiket a s připojeným automatickým aplikátorem etiket zajišťuje automatickou aplikaci etiket na výrobky na výrobní lince, tiskárna je proto vybavena specielním řídícím rozhraním pro připojení aplikátorů od firmy Cab i jiných výrobců aplikátorů, rozhraní zajišťuje plnou synchronizaci a kontrolu tisku v návaznosti na výrobní linku, velký barevný dotykový grafický dislej 4,3″ pro zobrazení stavu tiskárny a pro snadnou obsluhu všech funkcí tiskárny, standardní rozhraní sériové RS 232, USB 2.0 pro připojení k PC, síťové Fast Ethernet 10/ 100 base T a 2xUSB (vzadu) + 1xUSB (vpředu) pro externí klávesnici nebo snímač čárového kódu, rozhraní cab aplikátoru, rozhraní I/O pro jiné typy aplikátorů a PLC pro řízení aplikace etiket, zásuvka pro paměťovou kartu umožňuje vložit paměťovou kartu typu SD (SDHC, SDXC) nebo USB-Flash a tisknout předem připravené etikety z této karty bez počítače nebo uložit obrázky, fonty a data, na která se lze při tisku z PC odkazovat, tiskárna je určena pro profesionální tisk etiket, tisknout lze texty, čárové kódy i grafiku z libovolného textově orientovaného programu pro Windows např.(WordPad, Word atd.) za použití ovladače pro Windows, nebo lépe pomocí specielních editorů např. CabLabel, EasyLabel atd. Tiskárnu lze řídit i přímo příkazy jazyka „J-Script“. Tiskárna je vybavena i překladačem jazyka abc Basic. Formát etikety uložený v paměťové kartě může obsahovat i příkazy jazyka abc Basic. abc Basic umožňuje vytvářet interaktivní aplikace běžící přímo na tiskárně. Výměnu opotřebované tiskové hlavy nebo tiskového válce zvládne za velmi krátkou dobu sám uživatel a bez prodlení může pokračovat v dalším tisku. Součástí dodávky tiskárny je ovladač pro Windows, Linux a Mac OS i program CabLabel S3 Lite pro Windows.

kit (USB komunikační kabel, napájecí kabel, návod).
Standardní provedení tiskárny bez spořiče barvící pásky a bez odklápěcího kovového krytu tiskárny.

9. 12. 2021 / Tablety ZEBRA ET80/ET85

Tablety ET80/ET85

Bezkonkurenční a všestranné zařízení 2v1 – to jsou tablety ET80/ET85 od společnosti Zebra Technologies. Tyto tablety jsou lehké, tenké a přesto odolné. Byly navrženy tak, aby fungovaly přesně podle vašich představ ať už využíváte klávesnici, dotykovou obrazovku nebo obojí. 

Jaké jsou přednosti těchto zařízení?

 Odolnost

Tablety ET8X byly vyrobeny pro každodenní práci v náročném prostředí. Jsou dokonce dimenzovány na použití při teplotě -20° C. Krytí IP65 zaručí odolnost proti prachu, vodě a pádům a s certifikací Class 1 Division 2 můžete zařízení bezpečně použít i v přítomnosti nebezpečných materiálů.

Bezdrátové připojení

Pokud jde o bezdrátové připojení mají tyto tablety všechny nejnovější technologie s podporou WiFi 6E, 4G/5G, CBRS, Bluetooth 5.2 a volitelně GPS.

Softwarové nástroje

123Scan, PowerPrecision+ a WorkforceConnect ulehčují práci a zvyšují tak produktivitu. Jedná se o přidanou hodnotu od společnosti Zebra, která posunuje toto zařízení na vyšší úroveň. 

Klíčové vlastnosti

Displej

12 palců; 3:2 QHD; čitelný i na přímém slunci.

Dotyková obrazovka

Funguje při použití rukavic, i když je mokrá.

Vynikající zvuk

Dva reproduktory a čtyři mikrofony v přední a zadní části, které účinně eliminují hluk pozadí. 

Fotoaparát

13 MP zadní fotoaparát s bleskem.

Procesor

Intel 11. generace poskytuje generační skok ve výkonu aplikací a zvyšuje produktivitu.

Operační systém

Windows 10.

Sběr dat

Volitelný 2D snímač.

Zabezpečení

Windows Hello pro rozpoznání obličeje, volitelně čtečka otisků prstů.

Příslušenství

Široká nabídka příslušenství nabízí možnost rozšířit funkcionalitu tabletů a přizpůsobit je tak pro různá pracovní prostředí.

 • Dokovací stanice pro vytvoření pracoviště
 • Pouzdro pro práci v terénu
 • Popruh a rukojeť pro snadné přenášení
 • Čtečka karet CAC pro zabezpečení dat
 • Přídavná baterie pro práci ve směnách
 • 4 slotová nabíječka baterek

Uplatnění

 • STÁTNÍ SPRÁVA – policie
 • VÝROBA – kontrola kvality
 • VELKOOBCHOD – obchodní zástupce
 • TERÉNNÍ PRACOVNÍCI – odečet měřidel
 • PŘEPRAVA – rozvoz zboží
 • SLUŽBY – servisní technik
 • SKLADY – součást vysokozdvižného vozíku
 • ZDRAVOTNICTVÍ – záznamy o pacientech

14. 10. 2021 / ZEBRA MC3300ax – zcela nová úroveň produktivity

V rámci dalšího rozvoje oblíbené řady MC3300x od společnosti Zebra Technologies představujeme nové zařízení MC3300ax rozšířené o funkce, které zákazníkům chyběly. MC3300ax nabízí zákazníkům nejnovější inovativní prvky, včetně maximální konektivity prostřednictvím Wi-Fi 6 a trojnásobnou výkonnost na jediné nabití. Současná řada MC3300 stále zůstává v naší nabídce. Kontaktujte nás

30. 9. 2021 / ETIMAX – SATO Premier Business Partner

Vážení obchodní přátelé,

naše společnost obhájila certifikaci výrobce TTR tiskáren SATO. Na obchodní úrovni jsme dosáhli nejvyšší možné mety, jsme Premier Partner! Na technické úrovni to znamená, že náš tým techniků byl a je pravidelně a odborně školen. Tohle vše bychom nedokázali bez vás, našich zákazníků. Všem velmi děkujeme! Ocenění příjímáme s velkou pokorou, je to pro nás velká radost, ale i závazek do příštích let. Uděláme maximum proto, abychom udrželi náš vysoký standard služeb.

Váš ETIMAX TEAM

26. 8. 2021 / ZEBRA ZD510-HC

Představení tiskárny

Hledáte spolehlivého pomocníka pro potisk identifikačních náramků? Tiskárna ZD510-HC je tím správným řešením. Byla vyrobena tak, aby její ovládání bylo velmi jednoduché a intuitivní – stačí jen vložit kazetu s náramky Zebra Z-Band® a tisknout.

Zebra Z-Band® 

Jedná se o identifikační náramky, které jsou jako jediné na trhu potažené antimikrobiální látkou, a jsou tak odolné proti vodě, mýdlu a dezinfekci. Vyrábějí se v různých velikostech a barvách.

Zpětná kompatibilita 

ZD510-HC je zpětně kompatibilní s HC100 a zákazníci tak mohou využít svůj stávající inventář náramků.

Print DNA

Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Print Secure, jež je součástí Print DNA, usnadňuje zabezpečení tiskárny k ochraně citlivých dat pacientů.

Klíčové vlastnosti 

Automatická kalibrace   

Smartchip v každé kazetě umožnuje automatickou kalibraci pro optimální kvalitu tisku a trvanlivost náramku.

Kompatibilita

Tiskárna je kompatibilní s předními systémy Admission, Discharge and Transfer (ADT), včetně Allscripts, CareFusion, Cerner, CPSI, Epic and McKesson.

Odolnost

Pouzdro tiskárny je odolné proti UV záření a dezinfekčním prostředkům běžně používaných ve zdravotnictví.

Použití

Tichý provoz tiskárny je vhodný hlavně do zdravotnictví, ale uplatní se i v pohostinství, ve sportovních areálech nebo zábavních parcích.

Záruka

Společnost Zebra Technologies poskytuje standardní záruku 2 roky. Pomocí služby OneCare můžete svou záruku volitelně rozšířit.

Rozhraní 

Tiskárna je standardně dodávána s Ethernetem, USB, USB Host a Bluetooth Low Energy. Volitelně nabízí Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Rozlišení 300 DPI

Paměť 

256 MB SDRAM a 512 MB Flash

Zdroj 

Napájecí zdroj k tiskárně ZD510-HC vyhovuje normě IEC 60601-1 pro použití ve zdravotnických zařízeních.

27. 7. 2021 / RFID tiskárny ZEBRA ZD621R, ZT411 a ZT610

Společnost Zebra Technologies představuje řadu RFID tiskáren – ZD621R, ZT411 a ZT610. Tyto tiskárny se pyšní prémiovými funkcemi, maximálním výkonem a bezkonkurenčním zabezpečením pro roky používání. Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Tiskárny jsou zpětně kompatibilní s předchozími modely, můžete tedy bez problému používat stejné formáty štítků a aplikace, které nyní používáte. Zároveň všechny tiskárny podporují jazyky tiskáren EPL i ZPL a dokáží emulovat jazyky spojené s jinými značkami tiskáren.

Stolní tiskárna ZD621R

Obecné informace

Tiskárna ZD621RR vychází z velmi oblíbeného modelu ZD500R, má ale přidané funkce, intuitivnější uživatelské rozhraní, čímž zajistí spolehlivý tisk a bezproblémový výkon.

Nové přednosti tiskárny:

 • 2 roky záruka
 • pohyblivý senzor médií 
 • 4,3palcový, barevný dotykový LCD displej

RFID modul

ZD621R využívá vlastní modul společnosti Zebra Technologies RFID RE40 k široké škále aplikací napříč několika průmyslovými odvětvími. Adaptivní technologie kódování umožnuje vnikající flexibilitu médií a jednoduchou kalibraci.

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD621R má standardní rozhraní Ethernet, Serial, USB 2.0 a USB Host. K dispozici je volitelná duální sada bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Příslušenství

Díky volitelné výbavě můžete tiskárny snadno přeměnit na mobilní, stačí k tomu přenosné pouzdro a baterie.

Tiskárna ZT411 RFID

Obecné informace

RFID tiskárny a kodéry řady ZT400 se vyznačují všestranností s kódováním UHF a vysokou odolností, kterou zaručuje celokovový rám. Záruka na tiskárny je 2 roky.

Rozlišení tisku 

Díky možnosti volby rozlišení tisku (203, 300 a 600 dpi) se stává tiskárna ideálním řešením pro různá prostředí.

RFID On-Metal 

Jedná se o volitelnou variantu tiskárny ZT411 pro značení RFID na kov. Toto řešení umožnuje uživatelům tisknout a kódovat RFID štítky jako je Silverline, které jsou navrženy pro náročné povrchy.

Rozhraní

Každá tiskárna je dodávána standardně s rozhraním Ethernet, Serial, USB 2.0 a USB Host. K dispozici je volitelná duální sada bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Průmyslová tiskárna ZT610 RFID

Obecné informace

Jedná se o nejvýkonnější typ tiskárny, který je vhodný do nejnáročnějšího průmyslového prostředí. ZT610 nabízí volitelné kódování UHF RFID etiket.

Rozlišení tisku 

Tiskárna ZT610 v rozlišení 600 dpi dokáže vytisknout štítky o velikosti 3 mm, které jsou určeny na tištěné spoje či jiné drobné součástky.

Displej

Dotykový, barevný LCD displej s intuitivním rozhraním zajistí rychlé a snadné nastavení tiskárny bez nutnosti použití externí klávesnice.

Odolnost

Celokovové provedení zaručí odolnost vůči extrémním teplotám, prachu, nečistotám a vlhkosti.

Rozhraní

Každá tiskárna je dodávána standardně s rozhraním Ethernet, Serial, USB 2.0 a Bluetooth 4.0. K dispozici je volitelné připojení Wi-Fi a LAN

22. 6. 2021 / Stolní tiskárny ZEBRA ZD421 a ZD621

Obecné informace

Tiskárny ZD421/ZD621 vycházejí z populární řady GK/GX, ale mají přidané funkce, intuitivnější uživatelské rozhraní, čímž zajistí spolehlivý tisk a bezproblémový výkon.

Nové vlastnosti:

 • 2 roky záruka
 • nová odlepovačka a řezačka pro podporu délky štítku <0,5 ”
 • pohyblivý senzor médií
 • 5 LED diod, 3 tlačítka

Mobilní tiskárna

Díky volitelné výbavě můžete tiskárny snadno přeměnit na mobilní, stačí k tomu přenosné pouzdro a baterie.

Print DNA

Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Print Secure, jež je součástí Print DNA, zajistí bezpečí před kybernetickými útoky.

Stolní tiskárna ZD421

Základní informace  

 • Varianta TT, DT a pro zdravotnictví bude uvedena na trh 16.3.2021
 • Varianta Cartridge bude uvedena na trh 27.4.2021
 • Nahradí tiskárny GK420 a ZD420

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD421 má standardní rozhraní USB a USB Host. K dispozici je možnost dokoupení LAN modulu, modulu se sériovým portem nebo sada pro upgrade bezdrátového rozhraní.

Cartridge

ZD421 je jediná termální tiskárna, která nabízí tisk přes kazetu s páskou.

RTC

Real Time Clock (RTC) umožňují použití certifikátů s časovým razítkem pro zabezpečená WLAN připojení.

Stolní tiskárna ZD621
 

Základní informace  

 • Varianta TT, DT a pro zdravotnictví bude uvedena na trh 16.3.2021 
 • Varianta RFID bude uvedena na trh 27.4.2021
 • Nahradí tiskárny GX420/430, ZD500/500R a ZD620

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD621 má standardní rozhraní Ethernet, Seriál, USB a USB Host. K dispozici je volitelná sada pro upgrade bezdrátového rozhraní.

Rychlost tisku 

Tiskárna ZD621 má rychlost tisku 8 ips, oproti modelu ZD421, který má rychlost tisku 6 ips.

Displej

Model ZD621 má volitelný 4,3″ LCD displej s intuitivním menu. RFID a Healthcare verze tiskáren jsou již standardně vybaveny tímto displejem. 

17. 5. 2021 / Wearable terminál WT6300 

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s novým terminálem WT6300. Inovovaný terminál, vycházející z oblíbeného modelu WT6000, nabízí větší paměť, lepší výkon, nižší hmotnost a vylepšenou konstrukci pro maximální pohodlí pracovníků.   

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Odolnost

WT6300 byl vyroben pro každodenní práci v náročném prostředí. Krytí IP65 a sklo Gorilla Glass zaručí odolnost proti prachu, vodě, nárazům a následnému rozbití displeje.  Navíc zvládne i časté čištění dezinfekčními prostředky, což je v této době nevyhnutelné.

Použití v mrazírenském prostředí

WT6300 je jediný terminál ve své třídě dimenzovaný na použití v mrazáku při teplotě -30° C. Vydrží i pád v celém teplotním rozsahu, to je velmi důležité právě při nízkých teplotách, kdy se plasty stávají velmi křehkými a rozbitelnými.

Displej

Displej automaticky detekuje, zda pracovníci nosí rukavice a podle potřeby upraví citlivost dotyku. Zároveň funguje i když je mokrý.

Klávesnice

Na rozdíl od předchozího modelu nabízí WT6300 možnost připojení klávesnice, což usnadňuje migraci na Android. A protože není potřeba zobrazovat klávesnici na displeji, nabízí se možnost zobrazení více informací na displeji.

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Baterie 

Standardní baterie i baterie s rozšířenou kapacitou jsou vyměnitelné za provozu. Můžete ji vyměnit během plnění objednávky, a to bez nutnosti ukončení aplikace.

Bluetooth a NFC

WT6300 podporuje Bluetooth Class 1 pro připojení k periferním zařízením až do vzdálenosti 100 metrů. Integrované NFC umožňuje bezproblémové spárování s jiným zařízením pomocí jediného kliknutí.

Konstrukce

Špičková ergonomie, nízká hmotnost a rozměry zajistí pracovníkům maximální pohodlí a minimalizují únavu.

Podpora prodeje 

Model WT6300 má 10letý životní cyklus. Zařízení bude možno zakoupit po dobu 5 let a dalších 5 let bude zajištěn servis. Během této doby získáte aktualizace OS a zabezpečení pomocí LifeGuard pro Android. 

Příslušenství

Společnost Zebra Technologies zaručuje zpětnou kompatibilitu s příslušenstvím WT6000. Můžete použít příslušenství, které již vlastníte – baterie, cradle, čtečky na prst, sluchátkové soupravy, zdroje, kabely a jiné. 

21. 4. 2021 / Nová funkce RFID u tiskárny CT4-LX!

Vážení zákazníci

jsme rádi, že vám můžeme oznámit uvedení nové funkce HF / NFC RFID u tiskárny SATO CT4-LX. HF model, který je již k dispozici v modelu UHF se SATO RF, nyní nabízí spolehlivé čtení na krátké vzdálenosti. Řešení SATO RFID můžete tisknout text a čárové kódy na povrch štítků a současně průběžně kódovat data do RFID tagu. Tiskárna je také schopna před tiskem ověřit správnou funkci štítků RFID tagu. Tiskárna CT4-LX je kompaktní velikosti a je dokonalou kombinací kompaktních rozměrů a vysokého výkonu.

Video

METODA TISKU TTR/TD
ROZLIŠENÍ TISKU 203 dpi 305 dpi
ŠÍŘKA TISKU 4 “ (104 mm)
RYCHLOST TISKU (MAX) Až 8 ips – 203 mm / s

Čtěte a kódujte štítky RFID v pásmech UHF a HF
UHF – ISO / IEC 18000-63
HF – ISO / IEC 15693 a ISO / IEC 14443 typ A

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás