Novinky

Novinky a aktuality

27. 7. 2021 / RFID tiskárny ZEBRA ZD621R, ZT411 a ZT610

Společnost Zebra Technologies představuje řadu RFID tiskáren – ZD621R, ZT411 a ZT610. Tyto tiskárny se pyšní prémiovými funkcemi, maximálním výkonem a bezkonkurenčním zabezpečením pro roky používání. Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Tiskárny jsou zpětně kompatibilní s předchozími modely, můžete tedy bez problému používat stejné formáty štítků a aplikace, které nyní používáte. Zároveň všechny tiskárny podporují jazyky tiskáren EPL i ZPL a dokáží emulovat jazyky spojené s jinými značkami tiskáren.

Stolní tiskárna ZD621R

Obecné informace

Tiskárna ZD621RR vychází z velmi oblíbeného modelu ZD500R, má ale přidané funkce, intuitivnější uživatelské rozhraní, čímž zajistí spolehlivý tisk a bezproblémový výkon.

Nové přednosti tiskárny:

 • 2 roky záruka
 • pohyblivý senzor médií 
 • 4,3palcový, barevný dotykový LCD displej

RFID modul

ZD621R využívá vlastní modul společnosti Zebra Technologies RFID RE40 k široké škále aplikací napříč několika průmyslovými odvětvími. Adaptivní technologie kódování umožnuje vnikající flexibilitu médií a jednoduchou kalibraci.

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD621R má standardní rozhraní Ethernet, Serial, USB 2.0 a USB Host. K dispozici je volitelná duální sada bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Příslušenství

Díky volitelné výbavě můžete tiskárny snadno přeměnit na mobilní, stačí k tomu přenosné pouzdro a baterie.

Tiskárna ZT411 RFID

Obecné informace

RFID tiskárny a kodéry řady ZT400 se vyznačují všestranností s kódováním UHF a vysokou odolností, kterou zaručuje celokovový rám. Záruka na tiskárny je 2 roky.

Rozlišení tisku 

Díky možnosti volby rozlišení tisku (203, 300 a 600 dpi) se stává tiskárna ideálním řešením pro různá prostředí.

RFID On-Metal 

Jedná se o volitelnou variantu tiskárny ZT411 pro značení RFID na kov. Toto řešení umožnuje uživatelům tisknout a kódovat RFID štítky jako je Silverline, které jsou navrženy pro náročné povrchy.

Rozhraní

Každá tiskárna je dodávána standardně s rozhraním Ethernet, Serial, USB 2.0 a USB Host. K dispozici je volitelná duální sada bezdrátového připojení Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Průmyslová tiskárna ZT610 RFID

Obecné informace

Jedná se o nejvýkonnější typ tiskárny, který je vhodný do nejnáročnějšího průmyslového prostředí. ZT610 nabízí volitelné kódování UHF RFID etiket.

Rozlišení tisku 

Tiskárna ZT610 v rozlišení 600 dpi dokáže vytisknout štítky o velikosti 3 mm, které jsou určeny na tištěné spoje či jiné drobné součástky.

Displej

Dotykový, barevný LCD displej s intuitivním rozhraním zajistí rychlé a snadné nastavení tiskárny bez nutnosti použití externí klávesnice.

Odolnost

Celokovové provedení zaručí odolnost vůči extrémním teplotám, prachu, nečistotám a vlhkosti.

Rozhraní

Každá tiskárna je dodávána standardně s rozhraním Ethernet, Serial, USB 2.0 a Bluetooth 4.0. K dispozici je volitelné připojení Wi-Fi a LAN

22. 6. 2021 / Stolní tiskárny ZEBRA ZD421 a ZD621

Obecné informace

Tiskárny ZD421/ZD621 vycházejí z populární řady GK/GX, ale mají přidané funkce, intuitivnější uživatelské rozhraní, čímž zajistí spolehlivý tisk a bezproblémový výkon.

Nové vlastnosti:

 • 2 roky záruka
 • nová odlepovačka a řezačka pro podporu délky štítku <0,5 ”
 • pohyblivý senzor médií
 • 5 LED diod, 3 tlačítka

Mobilní tiskárna

Díky volitelné výbavě můžete tiskárny snadno přeměnit na mobilní, stačí k tomu přenosné pouzdro a baterie.

Print DNA

Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Print Secure, jež je součástí Print DNA, zajistí bezpečí před kybernetickými útoky.

Stolní tiskárna ZD421

Základní informace  

 • Varianta TT, DT a pro zdravotnictví bude uvedena na trh 16.3.2021
 • Varianta Cartridge bude uvedena na trh 27.4.2021
 • Nahradí tiskárny GK420 a ZD420

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD421 má standardní rozhraní USB a USB Host. K dispozici je možnost dokoupení LAN modulu, modulu se sériovým portem nebo sada pro upgrade bezdrátového rozhraní.

Cartridge

ZD421 je jediná termální tiskárna, která nabízí tisk přes kazetu s páskou.

RTC

Real Time Clock (RTC) umožňují použití certifikátů s časovým razítkem pro zabezpečená WLAN připojení.

Stolní tiskárna ZD621
 

Základní informace  

 • Varianta TT, DT a pro zdravotnictví bude uvedena na trh 16.3.2021 
 • Varianta RFID bude uvedena na trh 27.4.2021
 • Nahradí tiskárny GX420/430, ZD500/500R a ZD620

Rozhraní 

Každá tiskárna ZD621 má standardní rozhraní Ethernet, Seriál, USB a USB Host. K dispozici je volitelná sada pro upgrade bezdrátového rozhraní.

Rychlost tisku 

Tiskárna ZD621 má rychlost tisku 8 ips, oproti modelu ZD421, který má rychlost tisku 6 ips.

Displej

Model ZD621 má volitelný 4,3″ LCD displej s intuitivním menu. RFID a Healthcare verze tiskáren jsou již standardně vybaveny tímto displejem. 

17. 5. 2021 / Wearable terminál WT6300 

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s novým terminálem WT6300. Inovovaný terminál, vycházející z oblíbeného modelu WT6000, nabízí větší paměť, lepší výkon, nižší hmotnost a vylepšenou konstrukci pro maximální pohodlí pracovníků.   

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Odolnost

WT6300 byl vyroben pro každodenní práci v náročném prostředí. Krytí IP65 a sklo Gorilla Glass zaručí odolnost proti prachu, vodě, nárazům a následnému rozbití displeje.  Navíc zvládne i časté čištění dezinfekčními prostředky, což je v této době nevyhnutelné.

Použití v mrazírenském prostředí

WT6300 je jediný terminál ve své třídě dimenzovaný na použití v mrazáku při teplotě -30° C. Vydrží i pád v celém teplotním rozsahu, to je velmi důležité právě při nízkých teplotách, kdy se plasty stávají velmi křehkými a rozbitelnými.

Displej

Displej automaticky detekuje, zda pracovníci nosí rukavice a podle potřeby upraví citlivost dotyku. Zároveň funguje i když je mokrý.

Klávesnice

Na rozdíl od předchozího modelu nabízí WT6300 možnost připojení klávesnice, což usnadňuje migraci na Android. A protože není potřeba zobrazovat klávesnici na displeji, nabízí se možnost zobrazení více informací na displeji.

Jaké jsou vlastnosti a výhody tohoto terminálu?

Baterie 

Standardní baterie i baterie s rozšířenou kapacitou jsou vyměnitelné za provozu. Můžete ji vyměnit během plnění objednávky, a to bez nutnosti ukončení aplikace.

Bluetooth a NFC

WT6300 podporuje Bluetooth Class 1 pro připojení k periferním zařízením až do vzdálenosti 100 metrů. Integrované NFC umožňuje bezproblémové spárování s jiným zařízením pomocí jediného kliknutí.

Konstrukce

Špičková ergonomie, nízká hmotnost a rozměry zajistí pracovníkům maximální pohodlí a minimalizují únavu.

Podpora prodeje 

Model WT6300 má 10letý životní cyklus. Zařízení bude možno zakoupit po dobu 5 let a dalších 5 let bude zajištěn servis. Během této doby získáte aktualizace OS a zabezpečení pomocí LifeGuard pro Android. 

Příslušenství

Společnost Zebra Technologies zaručuje zpětnou kompatibilitu s příslušenstvím WT6000. Můžete použít příslušenství, které již vlastníte – baterie, cradle, čtečky na prst, sluchátkové soupravy, zdroje, kabely a jiné. 

21. 4. 2021 / Nová funkce RFID u tiskárny CT4-LX!

Vážení zákazníci

jsme rádi, že vám můžeme oznámit uvedení nové funkce HF / NFC RFID u tiskárny SATO CT4-LX. HF model, který je již k dispozici v modelu UHF se SATO RF, nyní nabízí spolehlivé čtení na krátké vzdálenosti. Řešení SATO RFID můžete tisknout text a čárové kódy na povrch štítků a současně průběžně kódovat data do RFID tagu. Tiskárna je také schopna před tiskem ověřit správnou funkci štítků RFID tagu. Tiskárna CT4-LX je kompaktní velikosti a je dokonalou kombinací kompaktních rozměrů a vysokého výkonu.

Video

METODA TISKU TTR/TD
ROZLIŠENÍ TISKU 203 dpi 305 dpi
ŠÍŘKA TISKU 4 “ (104 mm)
RYCHLOST TISKU (MAX) Až 8 ips – 203 mm / s

Čtěte a kódujte štítky RFID v pásmech UHF a HF
UHF – ISO / IEC 18000-63
HF – ISO / IEC 15693 a ISO / IEC 14443 typ A

6. 4. 2021 / Všestranná čtečka čárových kódů CS6080

Společnost Zebra Technologies přichází na trh s novinkou – všestrannou čtečkou řady CS6080, která se přizpůsobí jakékoli pracovní aplikaci

Jaké jsou přednosti této čtečky?

Variabilita

Kabelová, bezdrátová, ruční nebo tzv. hands-free čtečka čárových kódů? Model CS6080 nabízí vše, co potřebujete. Čtečky z řady CS6080 se dají snadno měnit a přepnout do Vámi požadovaného režimu. Jednoduše vyměňte baterii nebo kabelový USB převodník.

Čtecí vlastnosti

Čtečka s vysokým rozlišením a technologií PRZM Intelligent Imaging poskytuje bezkonkurenční čtecí výkon-včetně špatně vytištěných, poškozených a špinavých kódů. Zároveň dokáže číst kódy ze slabě osvětleného displeje mobilních zařízení.

Odolnost

Tato čtečka čárových kódů má prvotřídní design, ale zároveň nejlepší krytí ve své třídě-IP65. CS6080 je odolná proti prachu, vodě a vydrží pád z 1,5m.

Příslušenství 

 • USB převodník (pro změnu bezdrátové čtečky na kabelovou)
 • Baterie (pro změnu kabelové čtečky na bezdrátovou)
 • Intellistand pro plynulé přepínání mezi ručním a prezentačním režimem
 • Šňůrka na krk se silikonovým chráničem
 • 1- slotový cradle a 4-slotový cradle
 • 4-slotová nabíječka baterií
 • Náhradní baterie pro nepřetržitý provoz

Jaké jsou další přednosti této čtečky?

Výdrž baterie 

Plně nabitá baterie poskytuje 18 hodin provozu. Navíc jde baterii snadno vyměnit bez nutnosti speciálního nářadí. Tato čtečka zároveň disponuje měřičem baterie, díky kterému máte neustálý přehled o stavu baterie.

Dosah

CS6080 je certifikované zařízení Bluetooth 5.0 a uživatelé se mohou pohybovat od hostitelského zařízení až do vzdálenosti 100 metrů.

DataCapture DNA

Jedná se o unikátní sbírku nástrojů s přidanou hodnotou, které usnadňují nasazení a správu Vašich zařízení.

Programovatelné tlačítko

Programovatelné tlačítko, kterým lze přepínat dvě hostitelské aplikace. 

Kde najdou tyto čtečky své uplatnění?

 • Jako součást samoobslužných kiosků
 • V maloobchodě
 • Ve výrobě
 • Při doručování balíků
 • Při inventurách

8. 3. 2021 / Zebra PDA TC21-HC a TC26-HC

Technologicky špičková PDA určená pro zdravotnickou péči

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nová PDA TC21-HC a TC26-HC. Jedná se o cenově dostupná zařízení, která jsou určená do sektoru jakékoliv zdravotnické péče.

Příklady využití:

 • Kliničtí pracovníci: sestry, lékaři
 • Nekliničtí pracovníci: pečovatelé v domovech, ošetřovatelé, technici, úklidové a potravinové služby 

Vlastnosti a výhody: 

Efektivní cena a nová úroveň funkcí: 

 • K dispozici jsou WiFi (TC21-HC) a WiFi/GSM (TC26-HC) modely, které propojují pracovníky, ať už jsou kdekoliv
 • Moderní design je připravený na dezinfekci. Plasty na PDA vydrží běžné čištění s více než 30 dezinfekčními prostředky (Zebra uveřejnila seznam schválených dezinfekčních prostředků)
 • Velký 5″ HD dotykový displej, jehož velkou předností je, že reaguje na dotyk v rukavicích
 • Nepřetržitý výkon s vyměnitelnými bateriemi
 • Android 10 a pokročilý SD660 procesor poskytují výkon srovnatelný se stolním počítačem

Vlastnosti a výhody: 

Kompletní nabídka bezkonkurenčních funkcí: 

 • Dostupná funkcionalita vysílačky s volitelnou technologií Workforce Connect Push-to-Talk Express
 • Levné předplatné pro poskytnutí instantního PTT přes WiFi a mobilní data s Workforce Connect PTT Pro
 • Plně vybavená funkcionalita mobilního PBX handsetu s volitelným Workforce Connect Voice
 • Přední kamera pro video hovory
 • Tlačítko Healthcare Alert pro rychlou odezvu v případě pohotovosti

Další rozšiřující funkce:

Zachyťte vždy každý čárový kód

Kamera s vysokým rozlišením a nejlepší dekódovací algoritmy své třídy od společnosti Zebra jsou ideální pro skenování čárových kódů (zadní 13MP, přední 5MP). Vyberte SE4100 skenovací engine pro lékaře, kteří běžně skenují čárové kódy.

Až 6 let bezpečnostní podpory

LifeGuard pro Android poskytuje bezpečnostní aktualizace po dobu až 6 let: zařízení mohou být aktualizována přes síť s podporovaným systémem EMM vašeho zákazníka (poskytnuto se všemi Zebra OneCare Support Service smlouvami)

9. 2. 2021 / Mobilní terminály ZEBRA TC52x/57x

Společnost Zebra nedávno uvedla na trh nový mobilní terminál TC52x-HC. Toto inovativní podnikové řešení bylo účelově vytvořeno pro pracovní postupy lékařů s cílem zvýšení přesnosti a kvality péče o pacienty a zvýšení produktivity zaměstnanců a vylepšení jejich spolupráce.

Baterie vyměnitelná za provozu udržuje zdravotnické pracovníky v non-stop provozu, mohou snadno vyměnit baterii, aniž by vypínali své zařízení. A s plasty odolávajícími dezinfekci a podporou jednotného přihlášení, je TC52x-HC ideálně vhodný ke sdílení – směnu za směnou.

S terminály ZEBRA TC52x-HC pomůžete svým pracujícím kolegům ve zdravotnickém prostředí zpřístupnit funkce, které potřebují k poskytování péče nejvyšší kvality.

Odkaz na video

Stránky výrobce odkaz

5. 1. 2021 / NOVINKA – SATO CL6NX Plus

Vážení zákazníci a partneři,

světový výrobce tiskáren SATO avizuje nástup nové tiskárny SATO CL6NX Plus, což je nejlepší řešení termotransfer a TD tisku ve své třídě, které má uživatelům poskytnout vylepšené funkce. SATO vytvořilo CL6NX Plus, aby poskytlo podnikům (výrobcům) služby na místě, které potřebují k výraznému zvýšení jejich efektivity. Inovativní tiskárna etiket představuje špičkový vývoj průmyslových termálních tiskáren SATO a má řadu praktických výhod. Díky zavedení inteligentní tiskové hlavy, SATO RFID, (SRA) a vyšší přesnosti tisku je tiskárna CL6NX Plus skutečně špičkovým etiketovacím řešením. Vedle tohoto uvedení na trh SATO oznámilo, že jeho inovativní řada CLNX Plus nyní může využívat 4 “ i 6″ k podpoře nového protokolu 802.1x pro zabezpečovací protokol LAN, možnost DHCP 81, což je činí adaptabilnějšími pro širokou škálu prostředí.

Oficiální datum spuštění je 26. ledna 2021

„CL6NX Plus představuje obrovský krok vpřed ve velkoformátovém tisku s vysokým rozlišením.“

ZPŮSOB TISKU: TTR + TD ROZLIŠENÍ TISKU: 203 dpi (8 bodů/mm) 305 dpi (12 bodů/mm) ŠÍŘKA TISKU: max: 152 mm (5,99 “) RYCHLOST TISKU: až 10 ips (254 mm/s)

30. 11. 2020 / Mobilní terminály MC2200 a MC2700

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nové, cenově dostupné, mobilní terminály MC2200/MC2700, které jsou vhodné pro malé a střední podniky. Poskytují hardwarové a softwarové funkce, které vaši klienti potřebují, aniž by museli dělat kompromisy.

Jaké jsou přednosti těchto mobilních terminálů?


Kombinovaný WiFi/GSM model
Maximální výkon díky operačnímu systému Android 10, který zajistí bezproblémový a rychlý chod aplikací. Terminál zachytí jakýkoliv 1D a 2D kód. Poradí si s poškozenými či špatně vytištěnými kódy. Terminály jsou s HW klávesnicí s 34 tlačítky. 

Průmyslový design
Prvotřídní průmyslový design v lehkém provedení, které je o 20% lehčí, než konkurenční zařízení ve stejné třídě. Terminál je odolný vůči vodě, prachu, sněhu, horku i mrazu a zvládne opakované pády z výšky až 1,5 m.

Nasazovací rukojeť 
Pro náročnější skenování je možné k terminálům přidat rukojeť a vytvořit tzv. pistolový/gun terminál pro lepší ergonomii skenování. 

Volitelné funkce
NFC a kamera 13MP

Doba cyklu baterie
V nabídce je standardní baterie a baterie s rozšířenou kapacitou pro 2x až 3x delší pracovní cykly.

Zdarma Mobility DNA Professional 
Ihned po vybalení bude mít zákazník k dispozici šest nástrojů Mobility DNA: Mobility Extensions (Mx); StageNow; Enterprise Home Screen; DataWedge; Device Diagnostics; EMDK

Volitelná Mobility DNA Enterprise licence
Možnost přidání volitelné licence Mobility DNA Enterprise, která je vhodná pro větší společnosti, jelikož poskytuje výkonné nástroje pro zvýšení produktivity a velmi zjednoduší správu zařízení.  Můžete získat se slevou jeden z těchto nástrojů Mobility DNA Enterprise:

Zebra Terminal Emulation Lite – umožňuje stávajícím aplikacím TE na zelené obrazovce běžet „tak jak jsou“ aniž by bylo vyžadováno kódování.

Enterprise Browser – umožňuje snadné vytváření kvalitních webových aplikací, které integrují všechny funkce zařízení MC2200/MC2700.

26. 10. 2020 / Mobilní tiskárny Zebra ZQ500/600

Série mobilních tiskáren ZQ600 

Mobilní tiskárny řady ZQ600 jsou ideální tam, kde potřebujete tisknout štítky, účtenky apod. při maximální produktivitě a preferujete jednoduchost ovládání tiskárny. Tato série nabízí tři modely s různou šíří tisku:
ZQ630 – 4″ model (dostupný i v RFID verzi)
ZQ620 – 3″ model
ZQ610 – 2″ model  

Video

Série ZQ600 – klíčové vlastnosti:

Lepší bezdrátová konektivita

S 802.11ac a průmyslovým standardem 802.11r nabízí série ZQ600 aktuální wi-fi bezdrátové technologie.

Barevný displej s vysokým rozlišením

Série ZQ600 nabízí vylepšený uživatelský prožitek s barevným displejem, jasnými ikonami a intuitivními upozorněními.

Lepší výdrž baterie a technologie řízení spotřeby

Vysokokapacitní PowerPrecision+ baterie (větší kapacita o 33%) umožňuje pracovníkům zvládnout více práce na jedno nabití a je jednodušší na správu. Patentovaná technologie Power Smart Print redukuje spotřebu o 20 – 30 %. Režim spánku s funkcí okamžitého probuzení přes Wi-Fi a Bluetooth snižuje spotřebu tiskárny při nepoužívání.

Větší paměťová stopa

Dostatek paměti pro podporu rozšíření firmware pro nadcházející roky.

Zabezpečená připojení

S Print DNA PrintSecure mohou zákazníci počítat se zabezpečenými připojeními pro ochranu dat a síťové infrastruktury.

Série mobilních tiskáren ZQ500 

Odolná série mobilních tiskáren ZQ500 zahrnuje modely Zebra ZQ511 a ZQ521, které jsou dostupné ve standardní verzi, RFID nebo linerless. Jedná se nejodolnější mobilní tiskárny na trhu. Jsou zkonstruovány a certifikovány pro odolnost vůči pádům, prachu, tekutinám, přírodním extrémům a dalším scénářům typických pro mobilní pracoviště.

Série ZQ500 – klíčové vlastnosti:

RFID modely 

Tiskněte a kódujte  RFID etikety na cestách s 3″ tiskárnou ZQ511 nebo 4″ tiskárnou ZQ521.

Nadstandardní kvalita tisku 

Nová tisková hlava a tiskový mechanismus produkují účtenky a štítky ve vysoké ostrosti tisku.

Svižnější práce

Nový procesor a přidaná paměť umožnuj zákazníkům tisknout rychleji a uschovávat více dat. Většímu výkonu napomáhá také větší kapacita baterie a technologie Power Smart Print. 

Lepší zabezpečení

Real Time Clock (RTC) umožňují použití certifikátů s časovým razítkem pro zabezpečená WLAN připojení. ZQ511 a ZQ521 jsou Link-OS tiskárny, díky tomu můžete využít také PrintSecure.

Dvouletá záruka 

Mějte klid na duši se standardní dvouletou zárukou.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás