Novinky

Novinky a aktuality

S ET51/ET56 získávají uživatelé elegantní design spotřebitelského tabletu, zatímco zaměstnavatel průmyslovou odolnost, možnost sběru dat a velký výběr příslušenství, díky čemuž je možno vytvořit perfektní řešení přesně podle potřeb. Díky operačnímu systému Android je možné okamžité nasazení a minimální požadavky na zaškolení. K dispozici je Zebra Mobility DNA, která poskytuje mnoho vysoce cenných nástrojů, které zvyšují výkon, jednoduchost použití, bezpečnost a zjednodušují správu. Veškeré dostupné příslušenství dělá z  kompaktního 8,4″  a většího 10,1″ modelu zařízení, které je jednoduché na nošení i na péči buď přímo v provozovně nebo mimo ní. 

Zkonstruováno pro každodenní provoz

Odolné a připravené pro použití uvnitř i venku

Tyto tablety jsou vyrobeny, aby odolaly nejrůznějším externím vlivům – pádům, dešti, sněhu, extrémním teplotám, rozlitým tekutinám a mnohem víc. Corning Gorilla Glass displej poskytuje ochranu proti škrábancům a rozbití jedné z nejvíce zranitelných částí jakéhokoliv tabletu.

Zvolte správnou velikost displeje

U ET51 a ET56 jsou na výběr dvě velikosti displeje a to 8,4″ model, který je vhodný tam, kde je důležitá váha a velikost displeje a 10,1″ model, který je ideální pro aplikace s větším množství informací, které je potřeba zobrazovat. 

Pokročilá dotyková technologie

Dotyková obrazovka reaguje na dotek prstu nebo stylusu pro větší přesnost, je možná i práce v rukavici. Předností je, že i když je displej mokrý, stále funguje ovládání dotykem.

Nejrychlejší bezdrátová připojení vně i mimo vaši provozovnu

2×2 Multi-User, Multiple Input, Multiple Output (MU-MIMO) umožňuje přístupovým bodům souběžnou komunikaci s několika zařízeními a přenáší zpracování z mobilních zařízení na přístupové body, čímž zvyšuje výdrž baterie. WorryFree WiFi poskytuje téměř okamžitou odezvu aplikací, bezkonkurenční možnosti  roamingu, výjimečnou kvalitu hlasu a diagnostiku sítě – vše, co potřebujete pro zvýšení produktivity pracovní síly a efektivity své WiFi sítě. Bluetooth 5.0 nabízí dvakrát vyšší rychlost a až čtyřikrát vyšší dosah za použití méně energie než verze 4.x. Mimo vaši provozovnu mohou  pracovníci získat rychlé a spolehlivé připojení s podporou LTE u modelu ET56..

Nekonečná výdrž baterie

Během směny jednoduše přidáte druhou vyměnitelnou baterii. Vnitřní baterie v ET51/E56 je vyměnitelná, kdykoliv potřebujete, čímž se prodlužuje životní cyklus tabletu, vaše návratnost investic a produktivita vaší pracovní síly je chráněna.

Pokročilý sběr dat

Pokročilé podnikové skenování a více

Rozšiřte tablet o přídavný skenovací engine SE4750 pro skenovaní 1D a 2D čárových kódů, dopisů A4/A5 dokumentů nebo můžete tablet spárovat s jakýmkoliv Zebra Bluetooth skenerem. Pokud potřebujete jen občasné skenování, tak Vám postačí integrovaná 13MP zadní kamera. 

Videohovory

Integrovaná 5MP přední kamera umožňuje vašim pracovníkům vyhledat okamžitou pomoc od vzdáleného experta, spolupracovníka či vedoucího.

Přizpůsobte svůj tablet díky příslušenství

Velké množství nabíjecích možností

Nabíjecí řešení, které může být na zdi nebo na vašem stole, umožňují nabíjení kdekoliv ve vaší provozovně. Unikátní ShareCradle systém šetří místo a náklady tím, že poskytuje společné výchozí místo pro nabíjení všech vašich Zebra mobilních terminálů a tabletů. Kolébky třetích stran umožňují nabíjení v autech, kamionech, vysokozdvižných vozících a dalších. Dokovací stanice pro samotný tablet nebo pro tablet v odolném rámečku nabízí tři USB porty, Ethernet a HDMI, díky čemuž můžete své ET51/ET56 využít jako plnohodnotné desktop řešení. 

Inovativní rozšiřitelná zadní strana a flexibilita při nošení

Jednoduše vyměňte standardní zadní kryt s baterií za rozšiřitelnou zadní stranu s rotujícím řemínkem nebo skenovacím enginem SE4750. Lze vybírat z řady rozšíření podle potřeb vašeho provozu. Jediné flexibilní příslušenství – Operations Case, poskytuje vašim pracovníkům tři možnosti nošení: na rameni, na těle nebo na pásku. Můžete také přidat řemínek na ruku skrze rozšířitelnou zadní stranu pro jednoruční nošení a používání. 

Jednoduchá správa a aktualizace systému

Doživotní zabezpečení pro Android 

S LifeGuardTM pro AndroidTM  dostanete bezpečnostní aktualizace, které potřebujete pro zabezpečení vašich Zebra Android zařízení každý den jejich provozu.

Jednoduché Android OS aktualizace

V případě zakoupení kontraktu Zebra OneCare Support získáváte zdarma LifeGuard Analytics pro snadné zobrazení všech dostupných Android aktualizací, jejich úrovní priorit a pro které zařízení je aktualizace dostupná. Můžete vzdáleně aktualizovat zařízení a v reálném čase sledovat stav těchto aktualizací. 

Proč využívat tablety ET51/ET56?

Přinášíme Vám 5 základních výhod:

1) Krása a síla

S ET51/ET56 získáte obojí. Tyto podnikové tablety jsou nejtenčí a nejlehčí z celé nabídky Zebra odolných tabletů. Uživatelé dostanou skvělý styl spotřebitelského tabletu zároveň s velkou odolností proti dešti, sněhu, prachu, extrémnímu teplu, teplotám pod nulou, pádům, rozlitým tekutinám a dokonce i mytí hadicí s plným proudem.

2) Vše, co potřebujete vidět

Verze 8,4″ je vhodná pro uživatele, kteří kladou důraz na váhu zařízení a okna jejich aplikací sedí právě na menší obrazovku. V případě náročnějších požadavků od zákazníka na počet zobrazovaných informací na displeji, je vhodnější verze 10,1″. Bez ohledu na to, jaká velikost obrazovky je vybrána, zákazník dostane vysoké rozlišení (až 2560×1600) a nejlepší jas ve své třídě pro čtení uvnitř nebo venku i za slunečného počasí.

3) Mobility DNA

Zebra Mobility DNA poskytuje klíčové vlastnosti, které žádný jiný konkurenční  produkt není schopen nabídnout – získáte vlastnosti, které zjednoduší vše od sběru dat až po správu zařízení. 

4) Pracovník, který nikdy nepotřebuje volno 

Jednoduše přidáte druhou vyměnitelnou baterii skrz zadní stranu a díky tomu nemusíte tablet ET51/ET56 nikdy odstraňovat z provozu z důvodu nabíjení. V případě dosažení životnosti vnitřní baterie, můžete tuto baterii vyměnit přímo na provozovně bez nutnosti zasílání tabletu do servisního centra či kupování nového tabletu. 

5) Příslušenství, které zvýší produktivitu vašich pracovníků

Vybírejte z širokého portfolia příslušenství a vytvořte pro svého zákazníka řešení přímo na míru jeho potřebám. Jednoduše nabídněte inovativní rozšiřitelnou zadní stranu, díky které rychle vyměníte druhou baterii, přidáte skener apod. Jedinečný ShareCradle systém poskytuje výchozí základnu, ze které můžete nabíjet všechny svoje Zebra mobilní počítače a tablety. Jedno flexibilní pouzdro poskytuje vašim pracovníkům tři „nositelné“ možnosti“.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás