Novinky

Novinky a aktuality

Nyní bezpečnější, produktivnější a lépe propojitelná než kdykoli předtím!

29. října 2019 společnost Zebra uvádí na trh nové průmyslové tiskárny ZT411 a ZT421 spolu s řadou vylepšení, zabezpečení a produktivity softwaru Link-OS a PrintDNA.

Díky pokročilé technologii, včetně velkého barevného dotykového displeje a všestranným možnostem připojení tyto tiskárny zvyšují výkon na novou úroveň a jsou přizpůsobitelné vyvíjejícím se potřebám.

Intuitivní pro integraci a provoz, obsahují software Zebra’s Print DNA poháněný Link-OS, který přináší bezkonkurenční inteligenci a inovace pro výjimečný výkon a zjednodušenou vzdálenou správu.

Řada vylepšení zabezpečení a produktivity u PrintDNA a Link-OS poskytuje:

Průvodce novým zabezpečení – rychlá analýza, nastavení zabezpečení tiskárny z mobilního počítače, nebo smartphonu.
Nová automatizovaná správa certifikace Wi-Fi – šetří čas automatickou aktualizací bezpečnostních certifikátů WLAN.
Nové výchozí vylepšení – Jednoduché aktivace zjišťování Bluetooth. Zabezpečeno ve výchozím nastavení Wi-Fi. Dejte uživatelům kontrolu nad událostmi připojení tiskárny.

Snadné nahrazení starších tiskáren pomocí příkazových jazyků ZPL, EPL nebo non-Zebra.

ZT411 a ZT421 jsou k dispozici ve třech rozlišeních tisku a dvou šířkách tisku a jsou ideální pro širokou škálu aplikací s odolnou celokovovou konstrukcí rámu Zebra. Kupte si to, co dnes potřebujete a zítra přidejte nové funkce, např. kodér RFID.

Chcete-li tisknout a kódovat RFID pro sledování kovových předmětů, přidejte do Zebra tiskárny instalovatelné řešení RFID pro označování kovů *.

Standardní připojení zahrnuje Serial, Ethernet, USB, dual USB Host a Bluetooth 4.1. Pro rychlé a spolehlivé připojení přidejte volitelný dvoupásmový 802.11ac Wi-Fi / Bluetooth 4.1 a Bluetooth. Dva otevřené sloty pro média vám umožní přidat paralelní a další.

Nové ZT411 a ZT421 jsou nyní k dispozici také prostřednictvím programu Printer Trade-Up Program.

* Značení na RFID kovové předměty nelze později dokoupit jako modul. Pouze v modelu ZT411. Není k dispozici ve verzi 600 dpi.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás