Novinky

Novinky a aktuality

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že můžeme oznámit uvedení dvou nových tiskáren (tiskových strojů) SATO NX: S84NX a S86NX. Ale protože vidět znamená věřit, dovolte nám představit naše dva nové produkty.

Nové 4 palcové tiskové stroje S84NX a 6 palcové S86NX od SATA jsou opravdu robustní. Navrženy pro nejdrsnější průmyslové prostředí a díky své kovové konstrukci připraveny pro náročný tisk. Maximalizují produktivitu s rychlostí tisku až 16 ips ( 406,4 mm/sec.). Minimalizují také prostoje a umožňují výměnu tiskové hlavy bez použití nářadí.

Díky vylepšené flexibilitě, použitelnosti, konektivitě a spolehlivosti jsou naše vlajkové tiskové stroje nyní vybaveny inovacemi SATO nové úrovně, které zastiňují všechna předchozí očekávání. Ideální pro tisk textových dat, čárových kódů, 2D kódů, RFID etiket (v šířce 4” a 6”) a štítků. Jejich bezkonkurenční všestrannost ve výkonu je dána vynikající emulací, tiskem bez PC v jednoduchém samostatném režimu nebo složitějšími autonomními aplikacemi AEP spolu s vysokou propustností a rychlostí tisku.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás