Novinky

Novinky a aktuality

Společnost Honeywell představuje mobilní terminál CK65. Tento terminál byl vytvořen s ohledem na potřeby pracovníka. Jedná se o dokonalou kombinaci velikosti klávesnice, dotykové obrazovky, ergonomie a odolnosti. Zároveň je dostatečně lehký pro celodenní používání. Zařízení CK65 nahrazuje mobilní terminály CK3X/CK3R a CK75.

Klíčové vlastnosti 

Mobility Edge

CK65 je postaven na platformě Mobility Edge. Je zárukou vaší investice do budoucnosti díky podpoře 4 generací Androidu, počínaje Androidem 8. Aktualizace zabezpečení jsou k dispozici až dva roky po poslední aktualizaci Google operačního systému prostřednictvím aplikace Honeywell Sentinel.

Desinfectant ready housing

Vybrané modely s označením “ Desinfectant ready housing“ jsou odolné vůči dezinfekčním prostředkům a chemikáliím. Jsou tedy ideální do prostředí, kde jsou zařízení běžně sdílena mezi pracovníky.

FlexRange FR 

Jedná se o nejnovější imager se dvěma objektivy. Model 6803FR poskytuje okamžité automatické zaostřování. Dokáže pokrýt pracovní rozsahy od 0,13 m (5in) až po 10,7 m (35ft).

Jaké jsou další přednosti tohoto terminálu?

Baterie  

S rozšířenou inteligentní baterií o kapacitě 7000 mAh je CK65 schopen nepřetržitého provozu až 28 hodin. Díky technologii hot swap můžete vyměnit baterii za provozu bez nutnosti opětovného spouštění.

Použití v mrazírenském prostředí  

Tento terminál je dimenzovaný pro použití v mrazivých prostředích do teploty -30° C. Obsahuje topné články, které snižují zamlžování a kondenzaci vlhkosti na dotykové obrazovce a okně zobrazovače. Softwarové nastavení umožňuje manuální i automatické ovládání topení.

Použití ve vybušeném prostředí  

Modely Nonincendive (NI) a ATEX je možné použít i v prostředích s nebezpečnými plyny.

Klávesnice 

Velká dotyková obrazovka s klávesnicí (alfanumerickou nebo numerickou s funkčními klávesami) podporuje starší klíčové i novější dotykové aplikace. 

Příslušenství  

Společnost Honeywell zaručuje zpětnou komptabilitu s příslušenstvím CK3X a použití baterií z CK3X, CK75, ScanPal EDA60K. 

Použití 

  • Sklady
  • Logistika
  • Výroba

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás