Novinky

Novinky a aktuality

Společnost Zebra Technologies uvedla na trh nové, cenově dostupné, mobilní terminály MC2200/MC2700, které jsou vhodné pro malé a střední podniky. Poskytují hardwarové a softwarové funkce, které vaši klienti potřebují, aniž by museli dělat kompromisy.

Jaké jsou přednosti těchto mobilních terminálů?


Kombinovaný WiFi/GSM model
Maximální výkon díky operačnímu systému Android 10, který zajistí bezproblémový a rychlý chod aplikací. Terminál zachytí jakýkoliv 1D a 2D kód. Poradí si s poškozenými či špatně vytištěnými kódy. Terminály jsou s HW klávesnicí s 34 tlačítky. 

Průmyslový design
Prvotřídní průmyslový design v lehkém provedení, které je o 20% lehčí, než konkurenční zařízení ve stejné třídě. Terminál je odolný vůči vodě, prachu, sněhu, horku i mrazu a zvládne opakované pády z výšky až 1,5 m.

Nasazovací rukojeť 
Pro náročnější skenování je možné k terminálům přidat rukojeť a vytvořit tzv. pistolový/gun terminál pro lepší ergonomii skenování. 

Volitelné funkce
NFC a kamera 13MP

Doba cyklu baterie
V nabídce je standardní baterie a baterie s rozšířenou kapacitou pro 2x až 3x delší pracovní cykly.

Zdarma Mobility DNA Professional 
Ihned po vybalení bude mít zákazník k dispozici šest nástrojů Mobility DNA: Mobility Extensions (Mx); StageNow; Enterprise Home Screen; DataWedge; Device Diagnostics; EMDK

Volitelná Mobility DNA Enterprise licence
Možnost přidání volitelné licence Mobility DNA Enterprise, která je vhodná pro větší společnosti, jelikož poskytuje výkonné nástroje pro zvýšení produktivity a velmi zjednoduší správu zařízení.  Můžete získat se slevou jeden z těchto nástrojů Mobility DNA Enterprise:

Zebra Terminal Emulation Lite – umožňuje stávajícím aplikacím TE na zelené obrazovce běžet „tak jak jsou“ aniž by bylo vyžadováno kódování.

Enterprise Browser – umožňuje snadné vytváření kvalitních webových aplikací, které integrují všechny funkce zařízení MC2200/MC2700.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás