Novinky

Novinky a aktuality

Představení tiskárny

Hledáte spolehlivého pomocníka pro potisk identifikačních náramků? Tiskárna ZD510-HC je tím správným řešením. Byla vyrobena tak, aby její ovládání bylo velmi jednoduché a intuitivní – stačí jen vložit kazetu s náramky Zebra Z-Band® a tisknout.

Zebra Z-Band® 

Jedná se o identifikační náramky, které jsou jako jediné na trhu potažené antimikrobiální látkou, a jsou tak odolné proti vodě, mýdlu a dezinfekci. Vyrábějí se v různých velikostech a barvách.

Zpětná kompatibilita 

ZD510-HC je zpětně kompatibilní s HC100 a zákazníci tak mohou využít svůj stávající inventář náramků.

Print DNA

Díky exkluzivní softwarové sadě Print DNA společnosti Zebra lze tiskárny snadno nastavit a spravovat i na dálku. Print Secure, jež je součástí Print DNA, usnadňuje zabezpečení tiskárny k ochraně citlivých dat pacientů.

Klíčové vlastnosti 

Automatická kalibrace   

Smartchip v každé kazetě umožnuje automatickou kalibraci pro optimální kvalitu tisku a trvanlivost náramku.

Kompatibilita

Tiskárna je kompatibilní s předními systémy Admission, Discharge and Transfer (ADT), včetně Allscripts, CareFusion, Cerner, CPSI, Epic and McKesson.

Odolnost

Pouzdro tiskárny je odolné proti UV záření a dezinfekčním prostředkům běžně používaných ve zdravotnictví.

Použití

Tichý provoz tiskárny je vhodný hlavně do zdravotnictví, ale uplatní se i v pohostinství, ve sportovních areálech nebo zábavních parcích.

Záruka

Společnost Zebra Technologies poskytuje standardní záruku 2 roky. Pomocí služby OneCare můžete svou záruku volitelně rozšířit.

Rozhraní 

Tiskárna je standardně dodávána s Ethernetem, USB, USB Host a Bluetooth Low Energy. Volitelně nabízí Wi-Fi a Bluetooth 4.1.

Rozlišení 300 DPI

Paměť 

256 MB SDRAM a 512 MB Flash

Zdroj 

Napájecí zdroj k tiskárně ZD510-HC vyhovuje normě IEC 60601-1 pro použití ve zdravotnických zařízeních.

Potřebujete poradit s výběrem nejefektivnějšího řešení?

Kontaktujte nás